برتری های نرم افزار حسابداری زمرد

شرکت حسابداری زمرد با دهه ها قدمت یکی از پیشگامان تولید نرم افزار حسابداری کشور است.

توسعه نرم افزار بر اساس خواست و بازخورد مشتری شکل گرفته و همچنان گسترش می یابد. محصولات نرم افزاری شرکت رایان صنعت جزء سفارشی ترین نرم افزار های حسابداری و مدیریتی موجود در بازار است که با تجربه کم سابقه و بکار گیری تیم برنامه نویسی و پشتیبانی حرفه ای،بهتری راه حل های مدیریتی را زیر سایه برند زمرد به شما عزیزان تقدیم می نماید.

امکان استفاده از نرم افزار های  تحت ویندوز سرور های قدرتمند داخلی و خارجی ارتباط مستقیم و یکپارچه میان نسخه های ویندوز و سایر سیستم عامل های تلفن همراه طیف وسیعی از نیازهای مجموعه شما را براورده می نماید. 

نرم افزار زمرد با سابقه درخشان در بازار های جهانی وارد شده و با ارائه نسخه های عربی و انگلیسی علاوه بر کشور های منطقه در کانادا و شرق آسیا با افتخار پرچم ایران را برفراشته  و همچنان به دنبال افتخار آفرینی و اعتلای نام مقدس ایران اسلامی در بازار های جهانی است . 

 

دریافت نمایندگی برای محصولات زمرد

طراحی قالب سایت اصطلاحی است عام متشکل از طراحی لوگو، عکاسی، ویرایش تصاویر، طراحی اسلایدر، طراحی متون و اطلاعات سایت در جای مناسب صفحه به گونه ای که گرافیک سایت بتواند کاربران را برای خرید و یا خواندن مطالب سایت ترغیب کند.